• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات
   تعداد بازدید: 41
   کد: 194001
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲

   جلسه تخصصی اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد با محوریت نحوه نظارت از پروژه های فنی وعمران در استقبال از بهار سال 1399برگزار شد

   جلسه کارگروه تخصصی اداره کل بازرسی با محوریت نحوه نظارت از پروژه های فنی و عمران در استقبال از بهار سال 1399 با رئیس اداره های فنی ، عمران و ترافیک مناطق و ناظرین اداره کل تعمیر و نگهداری معاونت فنی ، عمران و ترافیک برگزار شد.
   جلسه تخصصی اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد با محوریت نحوه نظارت از پروژه های فنی وعمران در استقبال از بهار سال 1399برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره کل بازرسی ؛ این نشست که به درخواست ادارات فنی،عمران و ترافیک برگزار شد ؛ با حضور رئیس اداره بازرسی و نظارت خدمات شهری، فضای سبز فرهنگی و اجتماعی ، رئیس اداره بازرسی و نظارت حمل و نقل ، عمران و شهرسازی ، رئیس کارگروه تخصصی فنی و عمران و بازرسین این کارگروه ، رئیس اداره های فنی ، عمران و ترافیک مناطق و ناظرین اداره کل تعمیر و نگهداری معاونت فنی ، عمران و ترافیک در محل سالن الماس مجتمع کوهسنگی تشکیل شد.
   رئیس اداره بازرسی و نظارت خدمات شهری، فضای سبز فرهنگی و اجتماعی گفت : در راستای نظارت بهتر از حوزه های مختلف شهرداری از یک ماه پیش کارگروه های تخصصی با انتخاب بازرسان متخصص در اداره کل بازرسی تشکیل و شروع به کار نموده است.
   سیدجواد فاطمی از همکاری کامل رئیس اداره فنی ، عمران و ترافیک مناطق و ناظرین اداره کل تعمیر و نگهداری معاونت فنی ، عمران و ترافیک تقدیر و تشکر کرد و در ادامه به تبیین رویکرد اداره کل بازرسی در شاخص گذاری ها و نحوه نظارت در استقبال از بهار1399 پرداخت.
   رئیس کارگروه تخصصی فنی و عمران گفت : بازرسان کارگروه تخصصی فنی و عمران طی سه مرحله از تمامی مناطق بازدیدهای میدانی را انجام و همجنین آسیب شناسی تهیه خواهد شد ، تا اقدامات همکاران مناطق با روند مثبت و ارتقاء بهینه صورت پذیرد.
   حسین اکران گفت : در حوزه فنی و عمران لکه گیری ، تعویض جداول ، ترمیم و تعویض پیاده روها و پاک سازی و ایمن سازی کارگاه عمرانی جزء شاخص های اصلی و اولویت های نظارتی می باشد که در طی جلسه به تشریح آن پرداخته شد.
   در پایان جلسه بازرسان اداره کل بازرسی به سوالات مطرح شده در این حوزه پاسخ دادند و برای هماهنگی و شناخت بیشتر بازرسین کارگروه تخصصی به رئیس اداره های فنی ، عمران و ترافیک مناطق معرفی شدند.


    

   تعداد بازدید: 41
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • دسترسی سریع
  فرم های مناطق شهرداری مشهد
  پایگاه جامع مصوبات و قوانین شهرداری
  سامد (مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری)
  سازمان بازرسی کل کشور
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 627,188
  تعداد بازدید امروز : 253
  تعداد بازدید دیروز : 120
  آخرین به روزرسانی : 1399/03/07
 • ارتباط با ما
  تلفن :051-31291444
  فاکس :051-32218133
  رایانامه :bazrasi@mashhad.ir
  آدرس :میدان شهدا، شهرداری مرکز
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد